PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

munja  |   |  23.02.2015. 18:45

...zupljanin...
"baci" mobilni, kad podjem gore da mi rezervises jedno parking mesto po pristupacnoj ceni..., majke mi nemam nista protiv, ako ces da mi ocistis mesto, i naravno otrpas auto pred polazak, da ti platim razumnu cenu...al nemo'' posle da se pojavi neko da kaze da nisam platio zvanicno mesto a trebo...ili da me policija kaznjava za nepropisno parkiranje...

2+3 = (malim slovima)