infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
munja |
|
23.02.2015. 18:45
...zupljanin..."baci" mobilni, kad podjem gore da mi rezervises jedno parking mesto po pristupacnoj ceni..., majke mi nemam nista protiv, ako ces da mi ocistis mesto, i naravno otrpas auto pred polazak, da ti platim razumnu cenu...al nemo'' posle da se pojavi neko da kaze da nisam platio zvanicno mesto a trebo...ili da me policija kaznjava za nepropisno parkiranje...
2+3 = (malim slovima)