PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  22.02.2015. 23:03

JECO-Biće to par stepeni u plusu u najtoplijem delu dana a na vrhu oko nule.U ovo doba godine uvek po prailu pre nekih jačih padavina mora da bude i malo jače otopljenje,što je na Kopu upravo ovo što sam predhodno napisao.Zbog toga očekujem krajem sedmice i snežne pljuskove koji mogu dati rekord.Nestrpljivo to čekam pa i ako bude blizu nećete mi zameriti.Do sada me nije omašilo pa se nadam da neće ni sada.Veliki pozdrav tebi i svima koji vole Kop i sneg.

2+3 = (malim slovima)