PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  22.02.2015. 22:25

Naravno brate Jovo.Ovoliki sneg u ovo doba je veoma dobra situacija pogotovu što je dosta sabijen.Biće dobro imaćemo dva plusa sutra i prekosutra što će još dodatno slegnuti postojeći sneg pre rekorda naravno.Pa onda tek jak jugo i kiša da ga otope u maju.:):):):):):):):):)Lepo pada nema šta trebalo bi barem 5-6cm večeras.:)

2+3 = (malim slovima)