infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Boban2 |
|
22.02.2015. 13:22
Pozdrav svima,juce dosao iz pravca Brusa. Put u skoro odlicnom stanju (na par mesta malo snega i leda ali nista strasno). Izvadio sam nekih 3 minuta iz snimka puta, ulazak u Brzece, malo snega na putu i sam kraj pred stizanje na Jaram (ima jedna barustina na samom Jarmu) pa koga interesuje moze da vidi na
Link >>>
.Jucerasnji dan fantastican, prosao sam sve staze i, osim upale misica, sve drugo je odlicno.Jutros maglustina i vetar, prvi izlazak na Pancic (prva korpa) i izmena plana (vidljivost je u tom trenutku bila tj. nije je bilo), malo po nekim crvenkastim i plavicastim tek da ne napravim vecu glupost zbog lose fizicke pripremljenosti.Malopre sam ipak odlucio da je za danas dosta.Uzivajte!!!
2+3 = (malim slovima)