PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban2  |   |  22.02.2015. 13:22

Pozdrav svima,
juce dosao iz pravca Brusa. Put u skoro odlicnom stanju (na par mesta malo snega i leda ali nista strasno). Izvadio sam nekih 3 minuta iz snimka puta, ulazak u Brzece, malo snega na putu i sam kraj pred stizanje na Jaram (ima jedna barustina na samom Jarmu) pa koga interesuje moze da vidi na Link >>>.
Jucerasnji dan fantastican, prosao sam sve staze i, osim upale misica, sve drugo je odlicno.
Jutros maglustina i vetar, prvi izlazak na Pancic (prva korpa) i izmena plana (vidljivost je u tom trenutku bila tj. nije je bilo), malo po nekim crvenkastim i plavicastim tek da ne napravim vecu glupost zbog lose fizicke pripremljenosti.
Malopre sam ipak odlucio da je za danas dosta.
Uzivajte!!!

2+3 = (malim slovima)