PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  22.02.2015. 00:04

SRĐANE-Da ti se javim pošto sam ti obećao.Imaćemo ove sedmice još jedan ciklus padavina a od sledećeg ponedeljka bi trebalo da imamo dosta lepih dana za skijanje i dosta snega.Čujemo se opet za potvrdu.Veliki pozdrav.;):)

2+3 = (malim slovima)