PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  22.02.2015. 00:00

JECA011-Izgubili smo tačno oko 10-ak cm snega ugavnom u sleganju,baš onako kako sam ti rekao.Sutra si gore pa ćeš imati novi snegić za doček.Dobro skijanje i svako dobro.:):):)

2+3 = (malim slovima)