PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  21.02.2015. 13:02

Da.Bela reka oba dela su u dijapazonu izmedju nesto preko 1000 i blizu 2000 metara nmv,tako da je visinska razlika oko 900 m.To je maltene kao Beograd I Zlatibor centar naselja.Spas je samo vestacko osnezavanje.Svako dobro.

2+3 = (malim slovima)