PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

malek  |   |  20.02.2015. 19:45

vec nedelju dana sam na Kopu, i mogu vam reci da je skijanje u odnosu na prosle godine mnooogo bolje. Radnici na tabacima su bili na obuci i sad je sve pod konac...
Oni koji vole skijanje oni budu u 8:50 na polaznoj pancic i peglaju krcmar dok ne pocne guzva. Velika mana je ta sto veliki broj ljudi koji nemaju pojma da skijaju konstantno idu na krcmar gvozdac ledenice i tamo naprave haos, svi u plugu i svi se razvlace po celoj stazi..
Kad pocne guzva bezi se na gobelju i tamo se ostaje do 15h

2+3 = (malim slovima)