PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  20.02.2015. 18:59

Za Acu Čačak

Majstore, vidi, ti si za mene Boris Koljčicki-doajem meteorologije.;)
Nema šta da proveravam. Danas isto fantastično,istina na kraju dana malo pri nekim žicama popušta suv sneg,ali ništa dramatično. Sutra rolamo isto od 9-9.30 pa do 16.25, vatamo zadnju žičku.

Za boskop

Škabo, jel sutra skijaš?

Ciao

2+3 = (malim slovima)