PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

jtanja  |   |  20.02.2015. 11:04

Aco Čačak,
nadam se da te neću smoriti u nameri da saznam kakvo će biti vreme na Kop-u u periodu od 26.02-01.03. Planiramo produženi vikend i dosta bi mi značilo kada bih čula tvoje mišljenje za taj period. Ja znam da ne mogu tražiti 100% sunca, mada bi bilo mnogo lepo da ga bude :). Bilo bi poželjno izbeći baš veliki kijamet, ukoliko ga bude bilo, jer idem sa troje dece. Imaš li informacija kakav bi bio početak marta? Veliki pozdrav

2+3 = (malim slovima)