infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
20.02.2015. 10:23
MANITU-Imaćes u subotu lep dan za skijanje,malo u plusu oko podne ali epo.Nedelja kako sam najavio sneg u toku dana.Pomedeljak i utorak solidno bez padvina bar ne jačih.Sreda i četvrtak sneg.Svako dobro tebra.JOVAN76-Tebra šta kažeš na najavu probijanja onih 117cm iz predhodnog perioda što najavih juče?:);)Pročitaj na ovoj je strani nekoliko postova ispod.Lep provod tebra!:):):):)::
2+3 = (malim slovima)