PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  20.02.2015. 10:23

MANITU-Imaćes u subotu lep dan za skijanje,malo u plusu oko podne ali epo.Nedelja kako sam najavio sneg u toku dana.Pomedeljak i utorak solidno bez padvina bar ne jačih.Sreda i četvrtak sneg.Svako dobro tebra.
JOVAN76-Tebra šta kažeš na najavu probijanja onih 117cm iz predhodnog perioda što najavih juče?:);)Pročitaj na ovoj je strani nekoliko postova ispod.Lep provod tebra!:):):):)::

2+3 = (malim slovima)