PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  20.02.2015. 09:36

@boskop
Слажем се са твојим констатацијама, само мало поради на правопису :)

Добра је идеја ово за АМСС и за лопатаре, да се то мало организује, а не овако стихијски, али то је у надлежности општина, а ови опет допуштају да локалци нешто зараде и проблем се развлачи већ неколико година.
Ја сам био у Ртњу ове године, они имају своје људе који помажу око паркинга и није ми тешко да почастим човек са којом стотином динара, иако није ништа тражио

2+3 = (malim slovima)