infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Нови Сад |
|
20.02.2015. 09:36
@boskopСлажем се са твојим констатацијама, само мало поради на правопису :)Добра је идеја ово за АМСС и за лопатаре, да се то мало организује, а не овако стихијски, али то је у надлежности општина, а ови опет допуштају да локалци нешто зараде и проблем се развлачи већ неколико година. Ја сам био у Ртњу ове године, они имају своје људе који помажу око паркинга и није ми тешко да почастим човек са којом стотином динара, иако није ништа тражио
2+3 = (malim slovima)