infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Liketa |
|
19.02.2015. 22:17
@boskop, slažem se sa tobom, čitam kako ljudi postavljaju loše komentare o KOP-u, a verovatno nikada i nisu bili negde drugde niti skijaj dugo. Kopaonik je kao ski centar fantastičan, puno se razvio zadnjih godina i dalje se razvija. Nedavno sam gledala emisiju o Banskom, puno staza, preko 60 km, ali da biste došli do skijališta treba da čekate gondolu i po sat i po, što znači ako gondola radi od 9, a putuje se pola sata, u najboljem slučaju ćete stati na skije u 10 ili pola 11 posle dva sata stajanja, druga solucija je ići automobilom 10 km i tražiti parking. Slovenija je ostala na nivou na kom je i bila pre 30-35 godina, nedavno sam gledala koliko staza imaju pojedini ski centri u Sloveniji, svega po 2-3 više nego što su imali pre 30 godina, pritom je skipass za 7 ili 6 dana 160 EUR-a, a četvorosed je najveća žičara. Po meni je mana Kop-a što je tolika ludnica za parking i u centru je stvarno haos, i ne dopada mi se što od Rtnja i još nekih planinarskih domova i hotela ne postoji neka osvetljena staza do centra nego se mora ići putem po mrklom mraku. Mislim i da bi bilo dobro da je na Pančiću žičara sa haubama i grejačima sedišta kao što ima Krčmar i Gvozdac koji je pritom i prazan. Sve u svemu KOP je sjajan, samo neka nastavi da se razvija, ja ga obožavam.
2+3 = (malim slovima)