infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Svaba |
|
19.02.2015. 20:06
za BoskopTakodje se u svemu slazem, sem po pitanju lopatara. Nije tu stvar skupo-jeftino, stvar je u nastupu. Jednostavno, oni su ti koji ostavljaju gorak ukus pri samom dolasku. Nemam nista protiv da oni uzmu neku kintu na osnovu zatrpavanja i odtrpavanja automobila, ali ajde onda jedan da obilazi reon i ugovara "poslove", a oni po nekom redu da te poslove odradjuju. Ovako, k''o divljaci, popnu ti se na ledja njih petorica, ne mozes ih se otresti...Stvar bih uporedio sa divljim taksistima na aerodromu.
2+3 = (malim slovima)