PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Svaba  |   |  19.02.2015. 20:06

za Boskop

Takodje se u svemu slazem, sem po pitanju lopatara. Nije tu stvar skupo-jeftino, stvar je u nastupu. Jednostavno, oni su ti koji ostavljaju gorak ukus pri samom dolasku. Nemam nista protiv da oni uzmu neku kintu na osnovu zatrpavanja i odtrpavanja automobila, ali ajde onda jedan da obilazi reon i ugovara "poslove", a oni po nekom redu da te poslove odradjuju. Ovako, k''o divljaci, popnu ti se na ledja njih petorica, ne mozes ih se otresti...
Stvar bih uporedio sa divljim taksistima na aerodromu.

2+3 = (malim slovima)