infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jovan76 |
|
19.02.2015. 19:37
Za BoskopPa vidi Boškić, u pravu si 1001%. Ti komentari koji su iniciralu tvoj komentar su zapravo od tipova koji su pokondirene tikvice...prema tome, budući da sad svi znamo perdormansu našeg Kopa, neka,svako prema svojim nahođenjima udesi život-skijanje u FRA, Austriji, Italiji za tričavih 1000-1500€ po lobanji, 5-7 dana.Dugari u Srebenoj Lisici 5pp za 2 osobe=€380. Vrhunska usluga,klopa,ski in ski out...čista 10ka. Eto, poređenja radi.Ovo se nekako nastavlja na besedu Nostradamusa...ej bre ŽIVOT JE LEP!!! Danas idealno za skijanje, boli me svaki mišić😊... Pozdrav za sve dobre ljude, siguran sam da ih je više.
2+3 = (malim slovima)