PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SKIJAM SVUDA  |   |  19.02.2015. 16:56

damir78@
Baš ti blejači i dižu cene svega, u tome je caka. Pre svega neskijaši koji okupiraju ski centre dižu cene smeštaja, a blejači poluskijaši opravdavaju cene ski pasova...tržište...

2+3 = (malim slovima)