PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  18.02.2015. 18:22

Danas dan kao iz snova...
Sve je fenomenalno.
Pridružujem se peticiji za ski pass za dečicu do 10g,npr.
Jakove BRAVO...to se traži.
Aco, Kimi,Jeco, Minut,druže Crni i svi vi što volite skijanje,PODRŽITE ovu sjajnu ideju.

Svako dobro

2+3 = (malim slovima)