PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igor21000  |   |  18.02.2015. 17:07

Bio sa porodicom za praznike na Kopu. Guzva, ali ocekivano. Sve ostalo savrseno. Prava uzivancija.
Jos jednom bih zeleo da pokrenem inicijativu za uvodjenje ski-busa od Srebrnca do vikend naselja. Uvodjenjem istog i eventualnom malom korekcijom cene ski-pasa, bi se rasteretio centar Kopaonika od silnih privatnih vozila koja se tiskaju oko centra i svih problema koji sa time idu (parking, lopatari, saobracajni cepovi, ostecenje vozila, bespotrebno zagadjenje).

2+3 = (malim slovima)