PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  18.02.2015. 13:06

Podržavam potpuno ovaj predlog jer je skipass velika stavka za nas roditelje, ili kada bi bar postojala neka mogućnost plaćanja skipass-a na rate. Iako je moguće naći dobar i relativno povoljan smeštaj za dete u planinarskim domovima, izdatak za skipass je veliki pogotovo ako imate više dece. Međutim, ne slažem se da 70% dece ne ide na skijanje jer roditelji nemaju mogućnosti, odnosno nije samo to razlog, u našoj zemlji se uopšte ne gaji dovoljno ljubav prema skijanju u onoj meri u kojoj bi trebalo da se gaji, propaganda je slaba. Tako je bilo oduvek, čak i kada sam i sama bila dete na skijanje su me vodili roditelji, nikada nije postojala neka organizacija preko škole. Ubeđena sam da bi mnogi roditelji uspeli da nekako pošalju dete na skijanje kada bi to bilo malo transparentnije, kada bi znali da postoji neko ko se bavi time. Ima toga sada ali je to nedovoljno. I meni je žao što toliko dece ne zna kakav je to divan sport već raspust provedu ispred TV-a ili kompjutera.
Kada bude trebala da se potpisuje peticija, tu sam, sviđa mi se inicijativa.

2+3 = (malim slovima)