PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  18.02.2015. 09:19

Kakav divan dan za skijanje!!! Najlepše je ustati rano i u pola devet biti prvi na žici, taj osećaj kada si prvi na stazi koja je sređena je neopisiv. Svi koji ste sada na KOP-u uživajte!

2+3 = (malim slovima)