PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  17.02.2015. 22:39

MANITU-Rekao sam ti pre sedam dana da ću ti se javiti za prognozu zadnje nedelje februara,i evo mogu samo da ti potvrdim ono što sam ti rekao i onda.Vreme promenljivo sa čestim prodorima vlažnog vazduha sa Atlantika.Biće snega na Kopu na radost svih nas.Sve najlepše ako ideš gore u tom periodu.:):):)

2+3 = (malim slovima)