PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  17.02.2015. 21:49

Jeca011-Biće snega, ako si videla ovde pri dnu stranice sam pre dva dana rekao da će biti snega na Kopu najverovatnije subota na edelju.Izgubili smo 20cm uglavnom zbog sleganja što je dobro i još verovtno desetak do novog snega ali bez brige,da ti ne pričam puo,videćeš kad budeš gore.Želim ti najlepše skijanje i svako dobro,pa se javi sa utiscima.:):):)

2+3 = (malim slovima)