PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

minut  |   |  17.02.2015. 20:37

@ drug crni
To je mudro isto koliko i piti pa sesti za volan. Samo sto ovde mozes direktno u bolnicu ako se slupas, potsecam na slucaj Sumaher, padovi sa skija su nezgodni nema nicega da te stiti od udaraca...ja konkretno izbegavam cak i one fore kuvano vino i te zajebavancije...a i lepse je da sednem uvece pa se otkinem ko shef..

2+3 = (malim slovima)