PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jeca011  |   |  17.02.2015. 20:24

Aco, znači biće snega i od nedelje? Mi stižemo 22 februara na Kop, pa bi bilo lepo da još malo pada, da nadoknadimo ovih 20 cm koliko smo izgubili u poslednjih 7 dana!:)
Veliki pozdrav tebi i svim ostalim, divnim forumašima ovde, a ima ih! ;)

2+3 = (malim slovima)