PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  17.02.2015. 19:42

Jovo-smetnuo sam sa uma da si mi pričao još prošli put kad si me pitao za vreme pre dvadesetak dana da ćeš da budeš gore u ovo vreme.Šta reći sem uživaj tebra.:)

2+3 = (malim slovima)