infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
16.02.2015. 20:23
JOVAN76-Hvala na pitanju brate,dobro je, ja uvek kažem da je dobro i skupljam dobre ljude oko sebe.Šta radiš ti brate,spremaš li se za novi pohod na Kop? Tebra retko to ko pita ali i ja sam ovde novi pa dok se upoznamo.Upoznao sam se sa PEĐOM1976 preko mejla, izuzetan je čovek i pravi drugar.Razmenićemo mejlove pa se čujemo brate, svako dobro.:):):):):):):):):):):)
2+3 = (malim slovima)