PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovana  |   |  16.02.2015. 16:27

I ako mnogi pisu da su bacene pare,jer su guzve upravo sada za Sretenje.. Apsolutno se ne slazem sa tim.
Vreme je perfektno,u redu za zicu cekas 3minuta najvise. Staze ok. Poz svima :)

2+3 = (malim slovima)