PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  15.02.2015. 14:21

Svake godine za Sretenje bude gužvanjac,naročito kad su ovako lepi dani...zato sam ja odradio smenu 31.01.-07.02 upravo da bih eskivirao ovakve gužve.Ova godina će proći u najezdi Rumuna na Kop, kojih nikada više nije bilo-bukvalno od deset automobila koji prođu, pet je iz Rumunije...Našem Kopu se smeši najuspešnija sezona ikada 8).

2+3 = (malim slovima)