PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pedja 1976  |   |  14.02.2015. 14:49

Aco čačak, potrebna mi je neka informacija a vidim da si ti prava osoba koja može da me posavetuje.Da ne bi smarao ljude na ovom portalu javi se na ako možeš na mail: [email protected]
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)