PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

raks  |   |  14.02.2015. 12:12

Momci treba mi pomoc, ali posto mi treba odmah moram ovde da pitam i unapred se izvinjavam.

Gde se moze jeftino prenociti na kopu a da moze peske da se dodje do centra. Bili smo u Kragujevackom odmaralistu i bilo je ok ali sada nema mesta. Hvala

2+3 = (malim slovima)