PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

rekreativac  |   |  13.02.2015. 22:57

e, lanci i vuce su mi mnogo interesantnija tema od "beograd vs. Raska"

Aki smem da se umesam u skijasku temu

1. Drzite rastojanje shodno uslovima u saobracaju
2. Ako pravite kolonu (sporiji ste od ostalih) sklonite se bezbedno sa puta pa nastavite kad prodje kolona.
3. 4 x4 ne koci bolje od 4x2 (fwd ili rwd)
4. guma je daleko vaznija od vuce i vozaca
5. Prednja i zadnja vuca su ko skije i bord, isti djavo
6. Lanci su problem jer u svim uslovima dole neko oce da vam stavi iste, a ne trebaju uvek. Iz mog iskustva mnogo cesce ne trebaju nego sto trebaju

Nego jel guzva na kopaoniku?

2+3 = (malim slovima)