infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
rekreativac |
|
13.02.2015. 22:57
e, lanci i vuce su mi mnogo interesantnija tema od "beograd vs. Raska" Aki smem da se umesam u skijasku temu 1. Drzite rastojanje shodno uslovima u saobracaju 2. Ako pravite kolonu (sporiji ste od ostalih) sklonite se bezbedno sa puta pa nastavite kad prodje kolona. 3. 4 x4 ne koci bolje od 4x2 (fwd ili rwd) 4. guma je daleko vaznija od vuce i vozaca 5. Prednja i zadnja vuca su ko skije i bord, isti djavo 6. Lanci su problem jer u svim uslovima dole neko oce da vam stavi iste, a ne trebaju uvek. Iz mog iskustva mnogo cesce ne trebaju nego sto trebaju Nego jel guzva na kopaoniku?
2+3 = (malim slovima)