PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

KORANA  |   |  13.02.2015. 20:40

I jos nesto, covak sa RAV om je kulturno pitao nije se pravio da pametan kako sve zna i to je za svaku pohvalu. Meni to jeste bilo malo cudno jer sam presao milione kilometara ali eto ne vozimo svi isto...A pola tih sto se kune u lance da im nije onih ljudi sto stavljaju lance za 300 i 400 dinara po kojima toliko pljuju nikada i ne bi sami montirali lance jer ne znaju.

2+3 = (malim slovima)