infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
crni82 |
|
13.02.2015. 20:19
Boskop, salu na stranu, treba voditi racuna svakako. Do nekle si u pravu. Lanci sluze za ne utaban sneg ko ima lose gume. Moj savet je dobre nove gume i izlazis svuda. E tamo gde je sneg tek pao pa nije ociscen mi lanci ne pomazu. Voleo bi da vidim tebe sa.kojim gumama ti kreces na planinu, sve ispod 6.5mm je za zatvor. Mozda si zbog toga glasan na moje komentare, ali svako misljenje postujem. Ja da se pitam u brzecu bi gkedao dubinu sare u sve ispod 6,5mm vratio nazad, isto tako sve koji imaju gume starije od 3godine vratio nazad..i td i td...da ne duzim, razumem ja tebe, ali ppsebni propisi moraju. Postojati kad je skijaliste u pitanju i visina preko 1200m
2+3 = (malim slovima)