PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

boskop  |   |  13.02.2015. 20:01

Pozdrav svima. Svi vi koji ne stavljate lance ja bih oduzeo vozilo nikakva kazna nego po kratkom postupku. Nema to veze sa autom koji se vozi, nego da li imate nesto u glavi ili ne. Coletu svaka cast, jedino ostaje zal sto nema vise takvih ljudi.

2+3 = (malim slovima)