PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

njegovo velicanstvo beemve  |   |  13.02.2015. 19:38

Bravo Crni, ti si nas idol...kaako ti to uspeva? Cudna neka sorta ovi (naravno ne odnosi se na sve) sto voze bemvejce, vole to da naglase sacuvaj bože. "Krenem ti ja bemveom..." , "Parkir''o ja bemvea". Inace , bmw je posebna kategorija vozila, i ne moze se reći : "idem ja kolima(autom)" c c c.. :)

2+3 = (malim slovima)