infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jakov |
|
13.02.2015. 17:41
Au ljudi cemu zloba,covek pita da li moze bez lanaca iako ima 4x4 posto em mediji cesto preuvelicaju i prave kataklizmu em se put taj slabije cisti.Ajde pomozite i meni pa ko prodje veceras od Brzeca nekim od manjih automobila sa prednjom neka javi kako je. Ja krecem u 4 ujutru pa da znam. Hvala najlepse i onina koji skijaju srecno skijanje ostalima da uskoro nam se i oni pridruze.Svako dobro i samo pozitivno!
2+3 = (malim slovima)