PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  13.02.2015. 17:41

Au ljudi cemu zloba,covek pita da li moze bez lanaca iako ima 4x4 posto em mediji cesto preuvelicaju i prave kataklizmu em se put taj slabije cisti.

Ajde pomozite i meni pa ko prodje veceras od Brzeca nekim od manjih automobila sa prednjom neka javi kako je. Ja krecem u 4 ujutru pa da znam. Hvala najlepse i onina koji skijaju srecno skijanje ostalima da uskoro nam se i oni pridruze.

Svako dobro i samo pozitivno!

2+3 = (malim slovima)