PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

trajce07  |   |  13.02.2015. 14:40

Raj na zemlji, ali zato od sutra pola Srbije ce biti na Kopu.
@KORANA svaka ti cast, slatko si me nasmejao/la, ima svakojakih pa izmedju ostalih i takvih koji bi da stavljaju lance na 4x4, ali dobro neko treba da je zaduzen i da te i nasmeje.

2+3 = (malim slovima)