PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  12.02.2015. 13:56

VELJKO-Neće.
To će biti vetar umerenog intenziteta iz istočnih pravaca koji će trajati dan dva.U to vreme biće malo tmurnije i dnevne temperature će biti niže do minus3-4.Sve to izazvaće ciklon iz sredozemlja koji neće bitnije osim vetra i oblačnosti uticati na vreme kod nas.Sigurnih sedam dana uživanja na kopu.Bez brige.Tačno po prognozi ciklus padavina se završio sa snegom i u nižim predelima.Imamo uticaj dosta jakog anticiklona koji obezbeđuje lepo vreme,predah će biti sigurnih 8-10 dana a onda promenljivo i vrlo zanimljivo vreme.Svako dobro!:):):)

2+3 = (malim slovima)