infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
12.02.2015. 11:32
PEĐA LUČANI-Deca su najvažnija,i kada je njima lepo onda je i nama lepo.LOS-Na dnu belih reka narednih dana najvia i +3-4 stepana.Gore pri vrhu ispod ili oko nule.Svakako subjektivni osećaj zbog sunca je da je toplije ali u stvari je oko -4-5 gore iznad 1700mnv.Uživajte u raju zvanom Kopaonik.Veliki pozdrav iz okoline Čačka gde je sad 0c. i sneg desetak cm.Javite se!:);):)
2+3 = (malim slovima)