PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  12.02.2015. 11:32

PEĐA LUČANI-Deca su najvažnija,i kada je njima lepo onda je i nama lepo.LOS-Na dnu belih reka narednih dana najvia i +3-4 stepana.Gore pri vrhu ispod ili oko nule.Svakako subjektivni osećaj zbog sunca je da je toplije ali u stvari je oko -4-5 gore iznad 1700mnv.Uživajte u raju zvanom Kopaonik.Veliki pozdrav iz okoline Čačka gde je sad 0c. i sneg desetak cm.Javite se!:);):)

2+3 = (malim slovima)