PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

los  |   |  12.02.2015. 11:18

Aco, Kimi, svaka cast. Staze, iiiidealne, sta reci . put od Jos. Banje pod snegom, ali bez lanaca. Upravo odnaram na beloj reci, ali dobro dodje. Bela reka odlicna , na levku malo kamencica, nista strasno. Gvozdac, ledenice, krcmar, duboka...sve sve odlicno. A najludje je sto nema guzve :) jutros -15 , sad vec oko nule.

2+3 = (malim slovima)