PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  12.02.2015. 10:17

Duky @ nekako
Pa danas izdrzi nekako, sutra kao da si bolestan,pa zapali na Kopo,snega u izobiljusve staze otvorene,a sunce przi...:)
Jedio kada se vratis ,sta ces da kazes odakle ti boja na licu,a bio bolestan....:)

2+3 = (malim slovima)