PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  12.02.2015. 00:30

Jedna dobronamerna poruka Skijalistima Srbije,da staze bolje pripreme i da se potrude da sve bude u fullu,jer velika guzva se vec ocekuje od petka,a jedna dolazi vec sutra,,tako kako stvari stoje sve je rasprodato sto se tice smestaja,,,,POTRUDITET SE I ODRADITE KAKO TREBA,DA STAZE BUDU U PREFEKTNOM STANJU....

2+3 = (malim slovima)