PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vladanT  |   |  11.02.2015. 17:19

Bele reke odlicne! Nema magle, nema vetra. Staza prilicno tvrda, ali nije zaledjena. Tu i tamo po koji kamencic ali nista strasno. Jedino dto dvosed do vrha vuce tacno pola sata, pa sam se smrzo ko...

2+3 = (malim slovima)