infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
10.02.2015. 17:34
BC1978-Imaćeš lepo vreme.Za bele reke ima dovoljno snega, u čemu je problem to znaju gore.Bele reke su dosta dugačke obe staze preko 3km,donji deo će biti problem u toliko što će u najtoplijim delovima dana biti temperatura u plusu 4-5c,u odnosu na prvi deo staze koji će dobrim delom tada biti oko ili ispod nule.Za one koji idu sutra kao brat LOS imaće promenljivo vreme u prvom delu dana još sa malo vetra ali solidan dan za skijanje.Svako dobro.
2+3 = (malim slovima)