PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  10.02.2015. 17:34

BC1978-Imaćeš lepo vreme.Za bele reke ima dovoljno snega, u čemu je problem to znaju gore.Bele reke su dosta dugačke obe staze preko 3km,donji deo će biti problem u toliko što će u najtoplijim delovima dana biti temperatura u plusu 4-5c,u odnosu na prvi deo staze koji će dobrim delom tada biti oko ili ispod nule.Za one koji idu sutra kao brat LOS imaće promenljivo vreme u prvom delu dana još sa malo vetra ali solidan dan za skijanje.Svako dobro.

2+3 = (malim slovima)