PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vojo  |   |  10.02.2015. 15:08

Iako nisam iz gore pomenutih gradova vec iz malog gradica u vojvodini mislim da gresis u beogradu i novom sadu zive mnogi poreski obveznici koji su finansirali da kop bude ovakav kakav jeste ne bih da polemisem ali oni lopatari su bruka i sramota.

2+3 = (malim slovima)