infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Bobo |
|
10.02.2015. 12:30
@DudeDesilo mi se to jednom na Brezovici... ucio skijanje, 5dan na stazi, ni manje ni vise nego na Brezovicu ... :oCelo drustvo ostalo u kuci a ja krenuo pametan da skijam po magli, vejavici i jakom vetru; dolazim na zicu sam; nigde nokoga na stazi... Posle 10ak minuta na zici iznad neke cuke stade zica... i stoji... i stoji.. a vetar duva li duva... ljuljam se ko na ljuljasci... 5 minuta... 10 minuta... magla dodje na trenutke jaka ne vidim ni metar ispred sebe... onda dune vetrina i vidim okolo 20ak metara... pa opet nista... pojma nemam koliko sam bio gore... znam samo da sam se smrzao do kosti u uplasio kao nikad u zivotu .. prvi i jedini put u zivotu sam vikao "U pomoc".. ne znam ni sam kome...:PMislio sam da me niko nije video kad sam seo na zicu i da su je ugasili... vec sam poceo da razmatram opcije skakanja sa zice sa sve skijama... kad krenu zica... auu... koje radosti. Stigoh na vrh, udjoh u kucicu i vratih se nizbrdo zicom sa radnikom koji je zatvorio zicu za taj dan.
2+3 = (malim slovima)