PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  10.02.2015. 11:15

MANITU-Sve što mogu da ti kažem je da će biti snega sigurno dosta, ali vreme promenljivo svojstveno kraju Februara,kada su česti prodori vlažnog vazduha, pogotovu sa atlantika.Ovaj Sneg ovoliki za skijašku sezonu do kraja Aprila,je idealan.Samo da ovi sa dosnežavanjem i pripremom staza ne uprskaju.Veliki pozdrav pa se čujemo kroz 5-6 dana da uradimo malo detaljniju prognozu.:);)

2+3 = (malim slovima)