PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  10.02.2015. 11:11

Ovoliko snijega ,a ovako losa organizacija ovija iz ss-a,stvarno je sramota a njih,nije fer prema ovim ljudima to su platili punu cenu ski pasa,a pola staza neradi.. Sramota. Izgleda da ih je ovaj snijeg uario u glavu..!1

2+3 = (malim slovima)