PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  10.02.2015. 10:23

@ NOVI SAD
Da postoje meljaci za sneg,ali to je sve iz pra istorije,vise budu pokvareni nego sto rade...Pa to sta oni racionalizuju jeste,, staze da manje tabaju i da manje struje potrose na zice i na sve ostalo,a da se oni baskare malo vise po Bg,da trose vise para...To se nezove skijanje za skijase,netreba da naplacuju ski pas po punoj ceni nego da smanje cenu na osnovu staza koje rade..

2+3 = (malim slovima)