PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Manitu  |   |  10.02.2015. 09:59

Nasli se seljak i bivsi seljak na komentarima na temu - koliko ima snega i kako izgledaju staze - i u''vatili se za dizgine da objasne jedan drugom od cega se prave drvene kasike. Alo rodjaci, razmenite adrese pa nadjite livadu jednu i tamo se dogovorite. Ne znamo mi da na Kopaoniku ima nedostataka i ne znamo mi da su politicari i lokalne uprave pune u realnom svetu nezaposljivih majmuna koji u skoli nisu voleli matematiku, fiziku i hemiju pa su postali to sto jesu ne bi li napunili svoje dzepove. Vi cete da nam objasnite i da nas prosvetlite...

Aco Cacak prijatelju - znam da je daleko, imas li ideje kakvo ce vreme biti u zadnjoj nedelji februara?

2+3 = (malim slovima)